اولین نوشته، اولین تجربه

برای شروع وبلاگ‌نویسی چند هفته بود که فقط فکر می‌کردم. به این‌که نکند با اولین نوشته دچار سردرگمی شوم. نکند خوب از آب در نیاید. نکند باعث شود که اصلا دیگر ننویسم و صد نکند دیگر. به دنبال ایده بودم. دچار کمال‌طلبی شده بودم. تا این‌که برای اولین بار و پس از مدت‌ها بهتر است بگویم تنبلی با Visual Studio Code اپلیکیشنی را شروع کردم. نمی‌دانم چرا تمام سردرگمی‌های چند مدت گذشته همگی به یک‌باره از ذهنم رفت. با خود گفتم همین اولین تجربه با این ابزار تقریباً جدید، بهانه‌ای است برای انتشار اولین پست وبلاگ.
در رابطه با Visual Studio Code:
برنامه‌ای با حجم فوق‌العاده کم، خیلی سریع و زیبا. تقریباً تمامی زیبایی‌ها و کارکردهای Visual Studio Enterprise را داراست و در عین حال کار با ترمینال آن تعامل را بسیار زیباتر می‌کند. شاید در نوشته‌های بعدی بیشتر از تجربه‌هایی که با کار با این نرم‌افزار خواهم داشت، بنویسم. ضمنا اپن سورس و رایگان است.
در رابطه با وبلاگ:
همیشه پس ذهنم نوشتن وبلاگ به عنوان عملی انجام نشده، آزارم می‌داد. همیشه. چند سال با این فکر خود را آزار دادم. تقریباً از زمانی که با وبلاگ بعضی از عزیزان آشنا شدم. چند ماه پیش این دامنه را خریدم به امید آن‌که همان روز شروع به نوشتم کنم. نشد که نشد. تا به امروز. از این پس می‌خواهم بنویسم. از هر چیزی که در ذهنم هست. کسب و کار، تجارب، خراب‌کاری، نق، دوستی‌ها، ناراحتی‌ها و هرچیز دیگر.
حداقل با این نوشتن یکی از موارد پس ذهنم انجام شده تلقی می‌گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

نوشته‌های تازه

بایگانی شمسی

آمار بازدید

  • 11
  • 14
  • 1,046
  • 4,625